Kontakta oss

Tibble Gymnasium
Attundavägen 1
Box 151
183 22 TÄBY
Tel: 08-5228 27 00
Fax: 08-792 39 98
Mail: info@tibble.nu

Skolans vanliga öppettider under terminstid är:
Måndag – Fredag 07:30 – 17:00
Receptionen är bemannad 8:00 – 12:00.

Under skollov och semester gäller andra tider.
Kontakta receptionen 08-5228 27 00 för närmare information.

Kontakt

A    
Christian Ahremark christian.ahremark@tibble.nu
Mattias Aldehag mattias.aldehag@tibble.nu
Annika Algovik annika.algovik@tibble.nu
Jahangir Almasi jay.almasi@tibble.nu
Brooke Althage brooke.althage@tibble.nu
Mikael Andersson mikael.andersson@tibble.nu
Madeleine Arnwald madeleine.arnwald@tibble.nu
Maria Axén maria.axen@tibble.nu
     
B    
Marianne Beckmann marianne.beckman@tibble.nu
Joakim Berg joakim.berg@tibble.nu
Mikael Berglund mikael.berglund@tibble.nu
Christer Björklund christer.bjorklund@tibble.nu
Hanna Blomqvist hanna.blomqvist@tibble.nu
Carina Bratt carina.bratt@tibble.nu
Catarina Bratt Hultgren catarina.bratthultgren@tibble.nu
Anna Brolén anna.brolen@tibble.nu
Hans Byström hans.bystrom@tibble.nu
Katarina Bäck katarina.back@tabyfriskola.se
     
C    
Tina Chasseur tina.chasseur@tibble.nu
Pär Claesson per.claesson@tibble.nu
Ian Conroy ian.conroy@tibble.nu
Martin Crabo martin.crabo@tibble.nu
Göran Cumzelius goran.cumzelius@tibble.nu
     
D    
Paulo Duarte Perecira paulo.duarte@tibble.nu
     
E    
Carin Eklund carin.eklund@tibble.nu
Malin Eklöw malin.eklow@tibble.nu
Nina Eng nina.stenlund@tibble.nu
Niklas Ericsson niklas.ericsson@tibble.nu
Fredrik Eriksen fredrik.eriksen@tibble.nu
     
F    
Katarina Fjelkner katarina.fjelkner@tibble.nu
Maria Forsling maria.forsling@tibble.nu
Andreas Franke andreas.franke@tibble.nu
Anders Färdal anders.fardal@tibble.nu
     
G    
Liisa Gellerstedt liisa.gellerstedt@tibble.nu
Maria Godberg maria.godberg@tibble.nu
Brendan Grehan brendan.grehan@tibble.nu
Josefin Grimefall josefin.eriksson@tibble.nu
Anna Gyllbrink anna.gyllbrink@tibble.nu
Linda Gyllenberg linda.gyllenberg@tibble.nu
     
H    
Pamela Hallén Rizzo pamela.hallen@tibble.nu
Eva Hamdahl eva.hamdahl@tibble.nu
Ingrid Heiming ingrid.heiming@tibble.nu
Ylva Hennix ylva.hennix@tibble.nu
Helena Holm helena.holm@tibble.nu
Ramona Holmlund ramona.holmlund@tibble.nu
Fernando Holmqvist Amu fernando.holmqvist@tibble.nu
Stefania Hübbert stefania.hubbert@tibble.nu
     
J    
Sara Jihde sara.jihde@tibble.nu
Anna Johansson anna.johansson@tibble.nu
Niklas Johnsson niklas.johnsson@tibble.nu
Lotta Jonsson lotta.jonsson@tibble.nu
     
K    
Josephine Klingberg josephine.klingberg@tibble.nu
Rikard Kloth rikard.kloth@tibble.nu
David Kohlström david.kohlstrom@tibble.nu
     
L    
Niklas Lefrell niklas.lefrell@tibble.nu
Eva Lenke eva.lenke@tibble.nu
André Lindahl andre.lindahl@tibble.nu
Christer Lindeberg christer.lindeberg@tibble.nu
Johanna Lindström johanna.lindstrom@tibble.nu
Mikael Littwold mikael.littwold@tibble.nu
Henrik Lokind henrik.lokind@tibble.nu
Lars Lundberg lars.lundberg@tibble.nu
Christer Lundfall christer.lundfall@tibble.nu
Jeanette Lundström jeanette.lundstrom@tibble.nu
     
M    
Tapio Manninen tapio.manninen@tibble.nu
Luciana Medici luciana.medici@tibble.nu
Henrik Mickos henrik.mickos@tibble.nu
Katarina Molinari katarina.molinari@tibble.nu
     
O    
Tomoko Ogawa Lillrank tomoko.ogawa-lillrank@tibble.nu
Hans Olsson hans.olsson@tibble.nu
     
P    
Suzanne Pallin suzanne.pallin@tibble.nu
Niklas Pålsson niklas.palsson@tibble.nu
     
R    
Cecilia Renger cecilia.renger@tibble.nu
     
S    
Abrahim Safi abrahim.safi@tibble.nu
Håkan Salwén hakan.salwen@tibble.nu
Catrin Sandberg catrin.sandberg@tibble.nu
Serena Sayago Armas serena.sayago@tibble.nu
Hamada Sidqi hamada.sidqi@tibble.nu
Madeleine Silfverberg madeleine.silfverberg@tibble.nu
Tove Skytt tove.skytt@tibble.nu
Marie-Louise Spagnoli marie-louise.spagnoli@tibble.nu
Malin Stenholm malin.stenholm@tibble.nu
Malou Sucksdorff malou.sucksdorff@tibble.nu
Lars Sundelind lars.sundelind@tibble.nu
Maysoon Sundqvist maysoon.sundqvist@tibble.nu
Elisabeth Söderberg - Samsioe elisabeth.soderberg@tibble.nu
Håkan Söderström soderstrom@tibble.nu
     
T    
Alexander Taskaev alexander.taskaev@tibble.nu
Arne Tengstrand arne.tengstrand@tibble.nu
Rita Tjunibabjan rita.tjunibabjan@tibble.nu
Peter Triumf peter.triumf@tibble.nu
Johan Törnblom johan.tornblom@tibble.nu
     
U    
Ramin Usuda ramin.usada@tibble.nu
     
V-W    
Maria Waern maria.waern@tibble.nu
Maria Wahlström maria.wahlstrom@tibble.nu
Tomas Wallgren tomas.wallgren@tibble.nu
Ann Wennerlund ann.wennerlund@tibble.nu
Ki Westerberg ki.vesterberg@tibble.nu
Camilla Vestin camilla.vestin@tibble.nu
Cecilia Westin Borgell cecilia.westin-borgell@tibble.nu
Peter Whitley peter.whitley@tibble.nu
Endel Viitberg endel.viitberg@tibble.nu
Cecilia Wikander cecilia.wikander@tibble.nu
Marie Wikner marie.wikner@tibble.nu
Hiliana Wikström hiliana.wikstrom@tibble.nu
Thomas Wilén thomas.wilen@tibble.nu
Annika Wiman annika.wiman@tibble.nu
Ann-Louise Wistrand ann-louise.wistrand@tibble.nu
Claes Von Porat claes.von-porat@tibble.nu
     
Å    
Malin Åneman malin.aneman@tibble.nu